icon Hakkımızda

image

NBG Bilişim Teknolojileri müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile kurumsal bilişim teknolojileri alanında faaliyetlerini 2000 yılından bu yana başarı ile devam ettirmektedir. NBG Bilişim Teknolojileri, sanallaştırma ve konsolidasyon, bulut bilişim, sistem entegrasyon ve altyapı yönetimi, bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, çözüm ve destek sağlama, felaket kurtarma, iş sürekliliği ve güvenlik hizmetlerini, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere sunmaktadır. NBG Bilişim'in sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin kullanım alanlarını bilmesi, ürün ve hizmetleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda birbirine entegre ederek müşterilerine özel çözümler sunmasıdır.

KALİTE

- Müşterilerimize optimum çözümler sunarak, tatminlerini daima en üst seviyede tutmak
- Çalışanlarımıza yüksek motivasyon ve iş tatmini sağlayarak, verimliliklerini maksimum düzeyde tutmak
- Daima güvenilir bir firma olmak için müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermemek
- Eğitim, sertifikasyon ve uzmanlaşmaya öncelik vermek
- Sürekli iyileştirme yaklaşımını benimseyerek sektöründe en başarılı firma olmak
- Müşterilere, çalışanlara ve çevreye olan duyarlılığı ile örnek bir kuruluş olmak

MİSYON

Kurumsal kimliğimizin önceliği müsteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktır. Bu ihtiyaçları karşılarken müşterilerle sağlıklı dialog kurup kaliteli hizmet, yüksek performans, işte verimlilik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

VİZYON

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında "Kalitede Süreklilik", "Üretkenlik", "Özgün Fikirler", "Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye' de en iyi olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır..